پخش زنده مبارزه قفسی «ماسک» و «زاکربرگ» در «ایکس»

ایلان ماسک مالک میلیاردر توییتر سابق، اعلام کرده مبارزه او با زاکربرگ به صورت زنده از ایکس پخش خواهد شد و درآمد آن برای خیریه اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، ایلان ماسک در یک پست در رسانه‌های اجتماعی گفت که مبارزه او با مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در قفس به صورت زنده از پلتفرم رسانه اجتماعی ایکس( توییتر سابق) پخش خواهد شد.

این دو صاحب غول‌های رسانه‌های اجتماعی از ماه ژوئن(خرداد-تیر) یکدیگر را به مبارزه در قفس فراخوانده‌اند.

ماسک طی پستی در ایکس اوایل صبح یکشنبه بدون ارائه جزئیات بیشتر گفت: «مبارزه زاک و ماسک به صورت زنده از شبکه X پخش می شود و تمام هزینه های آن به صورت خیریه برای کهنه سربازان خواهد بود.»

متا به درخواست رویترز برای اظهار نظر درباره پست ماسک پاسخ نداد.

به نظر می رسد ماسک 51 ساله دوباره در حال تحریک کدن زاکربرگ39 ساله، برای مسابقه قفس است. پیش از این زاکربرگ، اسکرین شاتی از توئیت ماسک را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که در آن نوشته: «مکان را برای من بفرست». ماسک سپس 8ضلعی وگاس را به عنوان محل برگزاری پیشنهاد کردند. این یک میدان مبارزه 8طرفه در قفس است که برای میزبانی مسابقات یو‌اف‌سی در لاس وگاس استفاده می شود.

البته براساس یک فایل صوتی ضبط شده که در اختیار برخی خبرگزاری‌ها قرار گرفته بود، زاکربرگ به کارکنان متا در تالار اصلی این شرکت گفته که از منازعه در قفس با ماسک مطمئن نیست.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید