واکنش شرکت ارتباطات زیرساخت به خبر استخدام یک آقازاده+ سند جدید

شرکت ارتباطات زیر ساخت در جوابیه‌ای به انتشار سند جذب یک آقازاده در یکی از شرکت‌های تابعه واکنش نشان داد. با اینحال اسناد رسیده به خبرنگار فارس حکایت از موضوعی دیگر دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، شرکت ارتباطات زیر ساخت در جوابیه ای به انتشار سند جذب یک آقازاده در یکی از شرکت‌های تابعه واکنش نشان داد. در این جوابیه آمده است:

با توجه به شائبه استخدام خارج از ضابطه و غیر مرتبط یک فرد در شرکت ارتباطات زیرساخت ایلام، به اطلاع می رساند روند استخدام در ادارات دولتی تابع قوانین سازمان اداری استخدامی کشور بوده و فقط از طریق آزمون رسمی و طی تشریفات قانونی مربوطه امکان پذیر است و بر این اساس هیچ حکم استخدامی برای فرد یاد شده صادر نشده است. در خصوص جذب افراد در بخش خصوصی پیمانکار شرکت ارتباطات زیرساخت نیز پروسه چند مرحله ای وجود دارد که به علت عدم تطبیق مدرک تحصیلی فرد یاد شده (کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی) با نیاز بخش پیمانکاری مربوطه، ضمن برخورد با مدیر متخلف، نامه منتشر شده در فضای مجازی کان لم یکن شده است.

لازم به ذکر است که در اخبار منتشره در فضای مجازی مدرک تحصیلی فرد متقاضی جذب مهندسی صنایع غذایی قید شده که صحت ندارد.

بر اساس اخبار رسیده به خبرگزاری فارس وزیر ارتباطات دستور بررسی علت این اتفاق و برخورد قاطع با متخلفین احتمالی را صادر کرده است.

خبرگزاری فارس با استقبال از رویکرد وزارت ارتباطات در برخورد از متخلفان اسامی اعضای هیات مدیره و روسای شرکت‌های تابعه‌ای که در این استخدام رانتی دست داشتند را به این وزارت خانه ارسال خواهد کرد.

اطلاعات و اسناد فارس نشان می‌دهد اطلاعات شرکت ارتباطات زیر ساخت درباره رشته تحصیلی این فرد متخلف اشتباه هست.

سند منتشر شده در خبرگزاری فارس نیز برای روز دوشنبه همین هفته است و باتوجه به زمان انتشار خبر قبلی و نیز تعطیلی سراسری کشور طی روزهای 11 و 12 مرداد، امکان زمانی برای لغو آن وجود ندارد. سند ذیل نشان می‌دهد دستور جذب این فرد به علت نسبت فامیلی و از طریق ورود هیأت مدیره این شرکت رخ داده است.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید