انتقاد کاربران نظر ماسک را عوض کرد

ایلان ماسک که در ابتدا اعلام کرده بود توییتر تنها دارای حالت تاریک خواهد بود اکنون به دلیل درخواست کاربران حرف خود را پس گرفته است.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از تک‌کرانچ، موضوع جدید مطرح شده در مورد توییتر بحث در مورد حالت روشن در مقابل حالت تاریک است. ایلان ماسک که در ابتدا گفته بود توییتر تنها دارای حالت تاریک خواهد بود اکنون حرف خود را پس گرفته و اوایل صبح امروز، اعلام کرد این پلتفرم به زودی فقط حالت تاریک خواهد داشت و این از هر نظر بهتر است.

این گفته با واکنش های کاربران رو به رو شد عده ای گفتند خواندن متن روشن روی مشکی سخت‌تر است. بسیاری از توییتر خواستند که گزینه حالت نور را حفظ کند.

ماسک هم بعد از مطرح شدن این موارد اعلام کرد:« باتوجه به اینکه بسیاری از کاربران خواستار نگه‌داشتن حالت روشن شده‌اند، ما هم چنین کاری را انجام می‌دهیم. البته حالت تاریک به حالت پیش‌فرض این شبکه اجتماعی تبدیل می‌شود و گزینه کم نور از دسترس خارج خواهد شد.»

توییتر در حال حاضر چند گزینه پس‌زمینه مختلف را بر اساس ترجیحات فردی کاربران ارائه می‌دهد: حالت روشن، کم نور با پس‌زمینه آبی تیره-خاکستری و حالت تاریک که کاملاً مشکی است.

توییتر اکنون در حال تغییر نام تجاری خود به ایکس است. برنامه اندروید این شرکت از شب گذشته، با نام و لوگوی جدید در فروشگاه گوگل پلی وجود دارد.

بسیاری از تبلیغ کنندگان بعد از روی کارآمدن ایلان ماسک این پلتفرم را ترک کرده‌اند و این شرکت در تلاش است تا به هر نحوی به جبران مشکلات اقتصادی خود بپردازد. راه اندازی سرویس های پولی و تبدیل توییتر به یک برنامه همه کاره مانند وی چت چینی از قبیل کارهای ماسک هستند.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید