کلایمر: چگونه بر اساس نیاز خود نوع مناسب را انتخاب کنیم؟

امروزی بسیار مدرن و نوآورانه هستند. تقریباً در هر ساختمان تجاری و حتی در بسیاری از خانه‌ها می‌توانید ماشین‌های کلایمر، باربری و کلایمرهای مسافری برندهایی مانند Kone، Schindler، Otis و غیره را ببینید. استفاده از کلایمر و کلایمر در چند سال گذشته بسیار افزایش یافته است. آنها زمان سفر را کاهش می دهند و حرکت را بدون دردسر می کنند. طرح های کلایمر مجلل و کاربردی هستند. آنها ایمن هستند و نیازهای مسافران را برآورده می کنند.


کلایمر یک کلایمر الکتریکی است که کالاها و افراد را به صورت عمودی بین طبقات ساختمان ها با استفاده از سطل یا سیلو حمل می کند. به طور کلی، این موتورها با موتورهای الکتریکی تغذیه می شوند که کابل های سیستم وزنه تعادل را برای تراکنش های محرک مانند کلایمر یا سیال هیدرولیک پمپ می کنند تا یک پیستون استوانه ای مانند جک را بالا ببرد.

کلایمر چگونه کار می کند؟
یک کلایمر یا کلایمر بر اساس همان مفهوم سیستم قرقره کار می کند. آب چاه را با استفاده از سیستم قرقره می گیرید. یک سطل، یک طناب و یک چرخ همگی در این سیستم قرقره استفاده می‌شوند. یک سطل به طنابی که طول آن یک چرخ است وصل شده است. این ممکن است کشیدن آب از چاه را نسیم کند.

به طور مشابه، کلایمرهای مدرن بر اساس همان اصل کار می کنند. با این حال، تفاوت اساسی بین این دو این است که ما به صورت دستی سیستم قرقره را کار می کنیم، در حالی که کلایمرها از مکانیک های پیچیده برای تحمل بار کلایمر استفاده می کنند.

کلایمر در اصل یک جعبه فلزی با طرح های مختلف است که به یک طناب فلزی بسیار قوی متصل می شود. در موتورخانه، طناب فلزی مستحکم از میان نواری روی کلایمر می گذرد. یک شیار به عنوان چرخ در یک سیستم قرقره عمل می کند و طناب فلزی را محکم می گیرد. برای کنترل این آرایش می توان از یک موتور استفاده کرد. هنگامی که کلایمر بالا و پایین می رود یا با روشن شدن سوئیچ می ایستد، موتور می تواند راه اندازی شود.

نیاز به کلایمر و کلایمر هوشمند
تغییر زمان امروز باعث ایجاد تقاضاها و انتظارات جدیدتر از سیستم های کلایمر شده است. کلایمرهای امروزی باید صرفه جویی در فضا، انرژی کارآمد، پایدار، زمان کارآمد، کم تعمیر و نگهداری، مقرون به صرفه، ایمن، بادوام و دارای کنترل دسترسی قوی باشند . علاوه بر این، شهرنشینی سریع منجر به افزایش تقاضا برای بهترین کلایمرهای تجاری و بهترین کلایمرهای خانگی شده است. بنابراین، بسیاری از ساختمان ها از تعدادی کلایمر استفاده می کنند استفاده می کنند.

علاوه بر این، خواسته های مدرن به فضا و کارایی هزینه محدود نمی شود. کلایمرهای هوشمند موج جدیدی از پیشرفت را در جهان به ارمغان آورده است. حالا دیگر نیازی نیست در صف بایستید و منتظر بمانید تا کلایمر بیاید و بدانید که قبل از رسیدن به مقصد مورد نظرتان چندین توقف طول می کشد. سیستم های هوشمند شما را به کلایمری راهنمایی می کنند که در سریع ترین زمان شما را به مقصد می رساند. این سیستم ها برای ساعات پر ترافیک باورنکردنی هستند.

حسگرها و اتصال Cloud تعمیر را حتی قبل از اینکه آسیب واقعی رخ دهد امکان پذیر می کند. شما می توانید خرابی های اولیه ماشین آلات را قبل از اینکه کلایمر را مختل کند و بتوانید آن را تعمیر کنید، تشخیص دهید.

دیگه چی؟

کلایمرهای هوشمند حتی می توانند مشکلات آینده را پیش بینی کنند و به تکنسین ها اجازه دهند تا آنها را برطرف کنند.

با در نظر گرفتن این خواسته ها، سازندگان انواع زیادی از کلایمرهای خلاقانه و متنوع را ارائه کرده اند خلاقانه و متنوع را برای خانه ها و ساختمان های تجاری ارائه کرده اند. این نوآوری‌های سطح بعدی صرفاً در خدمت تحقق آخرین چالش‌ها هستند.

اما قبل از کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوآوری ها، اجازه دهید در مورد انواع کلایمر برای خانه ها و ادارات مطالعه کنیم.

انواع کلایمر
کلایمرهای کششی
کلایمرهای کششی
کلایمرهای کششی

منبع تصویر: Mowrey

این یکی دارای طناب هایی است که به یک چرخ موتوری بالای شفت وصل شده است. این کلایمرها سریعتر از طرح های کلایمر هیدرولیکی حرکت می کنند. آنها هم در ساختمان های متوسط ​​و هم در ساختمان های بلند استفاده می شوند. موتورهای الکترونیکی با استفاده از سیستم وزنه تعادل وزن سرنشینان را از بین می برند. این امر حرکت کلایمرهای کششی را آسان تر می کند.

کلایمرهای هیدرولیک
کلایمرهای هیدرولیک متعدد برای ساختمان ها
کلایمر هیدرولیک در فضای باز.

منبع تصویر: bsbasansor

کلایمر تجاری یا خانگی شامل کابین یا کابینی است که بر روی یک سکو در چاه کلایمر نصب می شود. در طرح های کلایمر هیدرولیک، اتومبیل ها با استفاده از نیروی هیدرولیک بالا و پایین می روند.

کلایمرهای MRL
نمودار ساختار کلایمر mrl
کلایمرهای MRL کارآمد

منبع تصویر: Exporters India

نصب کلایمرها فضای ساختمان زیادی را مصرف می کند که برای شفت کلایمر استفاده می شود. برای یک سیستم کلایمر کارآمد، مهم است که از فضای کمتری که ممکن است استفاده کند. سازندگان از سراسر جهان سخت کار کرده اند تا از جدیدترین فناوری ها برای توسعه کلایمرهای فضایی کارآمد استفاده کنند.

بدون ماشین یا MRL ها اساساً طرح های کلایمر هیدرولیکی هستند که به فضای ماشین اضافی نیاز ندارند. این کلایمرها باعث صرفه جویی زیادی در فضا و انرژی می شوند.

کلایمرهای پنوماتیک
کلایمر پنوماتیک برای مراکز خرید
کلایمر پنوماتیک برای مراکز خرید

منبع تصویر: ویژن

کلایمرهای پنوماتیکی از یک خلاء و یک سوپاپ برای حرکت کابین کلایمر خانه به سمت بالا و هوا برای حرکت آن به پایین استفاده می کنند. این ها برای مکان هایی که تعداد محدودی مسافر وجود دارد ایده آل هستند. این کلایمر برای ظرفیت یک سرنشین تا سه سرنشین طراحی شده است. همچنین در حالت دسترسی به صندلی چرخدار طراحی شده است. اینها بهترین کلایمرهای خانگی هستند و در بیمارستان ها نیز استفاده می شوند.

کلایمرهای باربری
کلایمر بار برای انتقال عمودی کالا
کلایمر بار برای جابجایی عمودی آسان.

منبع تصویر: گروه شیندلر

این کلایمرهای تجاری سنگین هستند که برای حمل مواد طراحی شده اند. کابین های کلایمر حمل و نقل طوری طراحی شده اند که بیش از 20000 پوند وزن را بلند کنند. آنها بسیار قابل تنظیم هستند تا نیازهای ساختمان را برآورده کنند.

همه این کلایمرها و کلایمرها یکی از اهداف را با موفقیت حل می کنند. با این حال، امروزه نیازهای ساختمان ها به طور تصاعدی تغییر کرده است. جهان با سرعت بسیار بالایی در حال حرکت است و کلایمرها و کلایمرهای ما نیز همینطور. رشد روزافزون شهرنشینی و جمعیت منجر به بحران گسترده فضایی شده است.

ابله
ابله
یک ماشین ابله که در یک هتل چینی استفاده می شود

منبع تصویر: فوجی

Dumbwaiter نوعی کلایمر باری است که اندازه کوچکی دارد. اغلب در رستوران ها برای حمل و نقل غذا استفاده می شود. با این حال، آنها را می توان در ساختارهای تجاری، عمومی و خصوصی یافت.

کلایمرهای خلاء
کلایمر سوراخ خلاء
کلایمرهای مسکونی برای جابجایی آسان

منبع تصویر: ستاره صبح

کلایمرهای وکیوم که برای اولین بار در سال 2005 به صنعت کلایمر معرفی شدند، بدون استفاده از کابل یا سیستم قرقره کار می کنند. اصول طبیعی فیزیک بر عملکرد این کلایمرهای هوا محور حاکم است. این سیستم کلایمر فقط یک لوله در یک خلاء مهر و موم شده است که از مواد پلی کربنات و آلومینیوم ساخته شده است. حرکت با کمک هوای زیر و بالای کابین کلایمر باقی می ماند. این نوع کلایمر عمدتاً در مصارف مسکونی کار می‌کند، زیرا در سه مدل مختلف از یک سرنشین تا مدل سه سرنشین قابل دسترسی با ویلچر ارائه می‌شود.

چگونه کلایمر مناسب را انتخاب کنیم؟
قبل از نصب کلایمر باید دینامیک ساختار چند طبقه خود را درک کنید. آیا سازه مسکونی است یا تجاری؟ همچنین باید از هزینه کلایمر مورد نیاز برای ساخت خود آگاه باشید. علیرغم این واقعیت که کلایمر یک سرمایه گذاری پرهزینه است، راحتی و سهولت استفاده معمولاً دلایل قانع کننده ای برای گنجاندن آن در ساخت و ساز بعدی شما است. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که هنگام خرید کلایمر برای ساختمان خود باید به آنها توجه کنید:

اندازه کلایمر و ظرفیت حمل
اندازه بسیاری از کلایمرها سه فوت در چهار فوت است. آنها همچنین در اندازه های بزرگتر هستند. ارزیابی اینکه آیا کلایمرها می توانند تجهیزات ویژه ای مانند ویلچر را حمل کنند، بسیار مهم است، البته این امر مستلزم محدودیت وزن بالاتری است. 1000 پوند برای انتقال بارهای سنگین از یک طبقه به طبقه دیگر در ساختمان هایی با ترافیک کم کافی است.

خطرات امنیتی را در نظر بگیرید
اقدامات امنیتی کافی برای کاهش خطر تصادف ضروری است. نصب سیستم‌های هشدار، رانندگی با تلفن‌های داخلی، پشتیبان‌گیری قطع برق، و سیستم‌های ترمز زنجیره‌ای آرامش‌بخش، همگی جایگزین‌های امنیتی مهمی هستند که نباید نادیده گرفته شوند.

چیدمان را در نظر بگیرید
هر طبقه ای که کلایمر سرویس می دهد فضایی را اشغال می کند. کلایمر با در نظر گرفتن فضا هنگام انتخاب کلایمر جدید، بدون زحمت با طراحی خانه ترکیب می شود. اگر خانه کوچکی دارید، باید یک کلایمر جمع و جور که برای مصارف خانگی ساخته شده است را انتخاب کنید.

انواع کلایمر را بشناسید
در هند، خانه به مشتریان پیشنهاد می‌کنند تا کلایمری را نصب کنند که مجهز به به روزترین فناوری‌ها باشد تا از مزایای بیشتری برخوردار شوند. برای اطمینان از راندمان و عملکرد بالا، مهم است که افکار بیشتری در مورد نوع مناسب کلایمر به دست آورید. همچنین، قبل از خرید یک سیستم کلایمر برای صرفه جویی در هزینه های غیر ضروری، الزامات ضروری را درک کنید.

استفاده از کلایمر تسمه دندانه دار به صاحبان خانه اجازه می دهد بدون استفاده از طناب، پیستون یا طناب زندگی کنند.
کلایمرهای بدون چرخ دنده برای حذف نیاز به گلدان و سایر اقلام ایده آل هستند که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه می شود.
کلایمرهای هیدرولیک می توانند با کاهش مشکلات نامطلوب به آپارتمان های کوچک و متوسط ​​کمک کنند.
کلایمرهای نوآورانه
کلایمرهای هوشمند اهداف زیر را به طور مؤثر انجام می دهند:

کنترل ظرفیت توزین بار
تنظیم تعداد سفرها و چرخه های درب مورد نیاز در ساعات شلوغی و غیره.
کاهش زمان انتظار
تجزیه و تحلیل و کار با توجه به روند ترافیک ساختمان.
علاوه بر آن، منابع طبیعی مانند برق و سوخت نیز در حال اتمام هستیم. بنابراین، ما به یک راه حل کامل برای همه مشکلات نیاز داریم.

چندین نوآوری در کلایمرها و سیستم های کلایمر انجام شده است تا آنها را برای خانه ها و ساختمان های تجاری آینده ساز کند. برخی از شرکت‌های پیشرو کلایمر مانند Otis lifts، Thyssenkrupp elevator، Johnson lifts، Schindler، Kone elevators، و بسیاری دیگر قبلا با برخی کلایمرها و کلایمرهای خلاقانه شگفت‌انگیز آمده‌اند.

کلایمر Thyssenkrupp – MULTI
Thyssenkrupp چند حرکت افقی و عمودی
Thyssenkrupp Multi هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی حرکت می کند.

MULTI یک سیستم کلایمر بلندپروازانه توسط Thyssenkrupp است. کلایمر MULTI کلایمر Thyssenkrupp اولین کلایمر بدون کابل در جهان است که به صورت افقی و عمودی حرکت می کند. کلایمر بر اساس فناوری موتور لاینر کار می کند موتور لاینر کار می کند تا زمان و مصرف انرژی را کاهش دهد.

با افزایش شهرنشینی، ساختمان ها با ساختارهای پیچیده تر بلندتر و عریض تر می شوند. کلایمرهای معمولی سنتی نمی توانند زیبایی شناسی و خواسته های ساختمان ها را رعایت کنند. بنابراین، معماران و طراحان به دنبال فراتر رفتن از حالت عادی هستند.

اینجاست که کلایمرهای Thyssenkrupp وارد صحنه می‌شوند. شفت های کلایمر به صورت عمودی و همچنین به طرفین حرکت می کنند. این به راحتی نیازهای تحرک شهری را تأیید می کند.

علاوه بر این، کلایمرهای MULTI Thyssenkrupp به طور عملی برای ساختمان‌های بلندمرتبه استفاده می‌شوند. از فضای شفت کلایمر بسیار کمی استفاده می کند. مساحت قابل استفاده ساختمان را تا 25 درصد افزایش می دهد. سرعت کلایمر Thyssenkrupp زمان انتظار مسافران را کاهش می دهد.

MULTI از کابل استفاده نمی کند. برعکس، موتورهای خطی برای حرکت کلایمر Thyssenkrupp انرژی می گیرند. ممکن است تعجب کنید که آیا امکان حرکت کلایمر بدون کابل برای نگه داشتن آن ناامن است یا خیر. با این حال، کابین های کلایمر دارای باتری هستند تا در صورت خرابی انرژی، ایمنی بیشتری را به کلایمر ارائه دهند. علاوه بر آن، سیستم ترمز چند مرحله ای، حرکت آزادانه کابین را محدود می کند.

Thyssenkrupp چندین تلاش می کند تا MULTI را با معرفی آن به فناوری هوش مصنوعی و IoT آینده نگرتر کند.

شیندلر پیش روی شیندلر لیفت
Schindler Ahead کلایمرها و کلایمرها را با دنیای دیجیتال ادغام می کند
Schindler Ahead از فناوری IoT استفاده می کند و کلایمرها را هوشمند می کند.

این یک راه حل دیجیتال کامل برای کلایمر، کلایمر و پله برقی شیندلر است. از فناوری اینترنت اشیا برای دیجیتالی کردن کلایمرهای معمولی شیندلر شما استفاده می کند. Ahead قابلیت اطمینان خدمات، عیب یابی و دوام کلایمرهای شیندلر را بهبود می بخشد. مسافران، تکنسین های خدمات، مشتریان و تکنسین های تجهیزات را در زمان واقعی به هم متصل می کند.

Schindler Ahead یک سیستم دیجیتال انقلابی است که به طور کامل تعمیر و نگهداری، نظارت، تعامل و سیستم اطلاعاتی را برای کلایمرها و پله برقی ها ارائه می دهد. بهترین بخش در مورد Schindler Ahead این است که به راحتی با کلایمرهای شیندلر موجود و زیرساخت های ساختمان ادغام می شود. بنابراین، معماران در حال تبدیل شدن به طرفداران بزرگ سیستم دیجیتال کلایمر شیندلر هستند.

علاوه بر این، Schindler Ahead کلایمرها و پله‌های برقی را به پلتفرم ابری شیندلر متصل می‌کند. داده‌ها و بینش‌های بی‌درنگ، تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و ارتباطات دو طرفه فعال را ارائه می‌دهد. OTA (Over-the-Air) به روز رسانی می شود تا اطمینان حاصل شود که این فناوری پیشرفته در آینده نیز پیشرفته باقی می ماند. مجموعه رو به رشد Cube Apps خدمات جدیدی را عرضه می کند تا سیستم هرگز قدیمی نشود.

برای پخش ویدیو کلیک کنید
کلایمرهای دو طبقه Otis
بلندترین کلایمر و کلایمر دو طبقه Otis
کلایمر دو طبقه Otis بلندترین کلایمر در جهان است.

شرکت کلایمر Otis طولانی ترین کلایمر دو طبقه جهان را در کره نصب کرده است. کلایمر Otis بیش از 450 متر طول می کشد. با استفاده از یک کلایمر، 54 مسافر را در یک دقیقه جابجا می کند. همچنین، فناوری پیشرفته مورد استفاده کلایمرهای Otis، آینده کلایمرها و کلایمرها را به کلی تغییر داده است.

این برند کلایمر چندین مورد به مجموعه کلایمرها و کلایمرهای آینده نگر خود مانند کلایمر Otis Skyway و Otis Gen2 Dynamic اضافه کرده است. این کلایمرهای Otis دارای حسگرهای لرزه‌ای هستند که زلزله‌های احتمالی و حرکت ناشی از باد شدید را تشخیص می‌دهند. آنها دارای مسیرهای فرار هستند تا در مواقع اضطراری مسافران را به مکان امن منتقل کنند.

سیستم دوطبقه راحتی را برای تخصیص کابین ها به طبقات فرد یا زوج در ساعات شلوغی ارائه می دهد. این کار باعث کاهش تعداد توقف ها و کاهش زمان انتظار مسافران می شود. علاوه بر این، برخی از طراحی های کلایمر دوطبقه به گونه ای است که به جای جابجایی دو گروه از مسافران در کابین کلایمر، یکی مسافر را حمل می کند و دیگری بار را حمل می کند.

علاوه بر این، خدمات Otis برای کلایمرها و کلایمرها عملکرد، تعمیر و نگهداری و سایر تجزیه و تحلیل های دقیق را ارائه می دهد.

کلایمرها به راحتی نصب می شوند و فضا کارآمد هستند. همچنین، Otis بهترین کلایمرهای تجاری و کلایمرهای خانگی را با فناوری IoT برای استفاده و کارایی بهینه تولید می کند.

کلایمر جانسون- کلایمرهای بدون تماس
برنامه Johnson Eyeris برای کنترل بدون لمس
برنامه تلفن همراه Johnson Eyeris کنترل کلایمر بدون لمس را می دهد.

به دلیل تغییر در پویایی جهان به دلیل همه گیری مداوم COVID-19، ضروری است که تماس فیزیکی را تا حد زیادی محدود کنیم. بنابراین، کلایمر جانسون برای مطابقت با شرایط عادی جدید جهان، یک سیستم عامل کلایمر جالب، مفید و آینده نگرانه را ارائه کرده است. این نوآوری به مسافران اجازه می دهد تا کلایمرهای جانسون را بدون دست زدن به دکمه ها یا صفحه نمایش کار کنند.

اپلیکیشن موبایل EyeRIS این امکان را برای مسافران فراهم می کند که پس از اسکن کد QR کلایمر جانسون، طبقه فعلی و طبقه مقصد را انتخاب کنند. این راه حل منحصر به فرد ثابت کرده است که یک موهبت بزرگ برای ساختمان های تجاری و مسکونی است که در آن جمعیت متنوعی هر روز ملاقات و سفر می کنند. در هند، استفاده از این سیستم کلایمر هوشمند قبلاً در مکان هایی مانند دفتر مترو چنای آغاز شده است.

کلایمرهای فضای باز توشیبا
سیستم حرکت در فضای باز توشیبا
کلایمر فضای باز توشیبا به زیبایی ساختمان می افزاید.

اگر ساختار داخلی ساختمان به گونه ای است که فضایی برای قرار دادن سیستم کلایمر ندارد، می توانید آن را در بیرون نصب کنید. ممکن است تعجب کنید که آیا طراحی ارتفاع جلوی ساختمان را مختل می کند یا آن را زشت جلوه می دهد. با این حال، توشیبا امکان حفظ زیبایی ساختمان شما را در کنار افزایش کارایی و کارایی فضا فراهم کرد.

این برند فوق‌العاده کلایمر، کلایمرهای بی‌عیب و نقص در فضای باز را برای ساختمان‌های خانگی و تجاری طراحی کرده است و محدودیت‌های فناوری را پشت سر گذاشته است. علاوه بر این، طراحی کلایمر در فضای باز با سرعت بالا می تواند با سرعت بیش از 350 متر در دقیقه کار کند. دیوار کلایمر وجود ندارد و دارای سیستم پیشگیرانه محکم برای محافظت از مسافران در برابر هر گونه حادثه می باشد.

کلایمرهای سبز
سیگنالینگ مقصد KONE
KONE Destination Signalization دارای صفحه نمایش لمسی و پنل های عامل کاربر پسند است

امروزه تقریبا تمامی بهترین شرکت های کلایمر، کلایمرهای سبز را برای توسعه پایدار توسعه می دهند. کلایمرهای MRL از یک سیستم موتور PM Gearless با راندمان بالا استفاده می کنند که مصرف انرژی را تا حد زیادی بیش از 50٪ در مقایسه با سیستم های دنده ای کاهش می دهد. همچنین استفاده از تسمه های فولادی سبک وزن، بدون روغن کاری و روکش شده با PU در کلایمرها و کلایمرها به جای سیم بکسل های فولادی باعث افزایش بهره وری انرژی می شود. استفاده از راهنماهای غلتکی به جای روان کننده ها باعث بهبود پایداری می شود.

کلایمرهای سبز فقط به منظور کاهش مصرف انرژی نیستند، بلکه در مورد بازیابی انرژی نیز هستند. همچنین استفاده از هوش مصنوعی در کلایمرهایی مانند سیستم سیگنالینگ مقصد KONE باعث مدیریت ترافیک در کلایمرهای Kone می شود. توجه داشته باشید که کلایمرها زمانی کمترین انرژی را مصرف می کنند که تنها با 50 درصد ظرفیت کل خود بارگذاری شوند. بنابراین، این سیستم‌های کنترل مقصد هوشمند، صرفه‌جویی در مصرف انرژی را ممکن می‌سازد. کلایمرهای سبز ردپای کربن کلی را از زمان ساخت تا نصب کاهش می دهند.

هولولنز برای تعمیر کلایمر Thyssenkrupp
عینک هولولنز مایکروسافت با بند پلاستیکی
مایکروسافت هولولنز امکان تعمیر کلایمر Thyssenkrupp را از راه دور فراهم می کند.

در پی نوآوری کلایمرها و کلایمرها، ما نمی توانیم تعمیر و نگهداری آنها را کنار بگذاریم. اگر تعمیر آن ساعت ها و ساعت ها کار سخت و حفاری ذهنی طول بکشد، کلایمر فوق سریع با تکنولوژی پیشرفته چه فایده ای دارد؟ مایکروسافت برای رهایی از مشکل تعمیر کلایمرهای بلند مرتبه، ابزاری شگفت انگیز و آینده نگرانه به نام هولولنز ارائه کرده است. علاوه بر این، مکانیک را قادر می‌سازد تا اطراف کلایمر و اجزای آن را بدون بالا رفتن از ده‌ها طبقه نگاه کند.

هولولنز شبیه یک عینک اسکی سنگین با یک دستگیره جغجغه دار برای سفت کردن تسمه های روی پوست سر شما است. بنابراین، هنگامی که یک مکانیک کلایمر آن را می‌پوشد، می‌تواند اجزای کلایمر را ببیند و لمس کند و از حرکات دست برای کاوش جداگانه آنها استفاده کند. پس از یافتن محل عیب، مکانیک می تواند با آمادگی کامل برود و آن را تعمیر کند.

نتیجه
نوآوری در تکنولوژی و مکانیک توسط برندهایی مانند Otis، Schindler و غیره، چهره سیستم های کلایمر و کلایمر را بازتعریف کرده است. آینده این سیستم ها از نظر انرژی کارآمدتر و ایمن تر خواهد بود.

فن آوری هایی مانند اینترنت اشیا امکان نگهداری پیش بینی کلایمرها را فراهم می کند. می تواند نیاز کلایمر به خدمات تعمیر و نگهداری را قبل از خرابی پیش بینی کند. علاوه بر این، ایرادات ممکن است به دلایل مختلفی از جمله گرما و اصطکاک گرفته تا سوء استفاده توسط مسافران رخ دهد. اما کلایمرهای هوشمند برندهایی مانند Otis، Schindler و غیره می توانند هر موضوعی را شناسایی و پیش بینی کنند. این ویژگی های تشخیصی و عیب یابی از راه دور کلایمرهای هوشمند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه زیادی می شود. همچنین، با VR، تکنسین ها حتی مجبور نیستند برای آزمایش مشکل به سایت مراجعه کنند. تعمیر پیشگیرانه کلایمرها را بسیار کارآمد می کند.

کلایمرهای هوشمند خانگی و اداری امروزی هر روز که می گذرد برای فردا هوشمندتر می شوند. علاوه بر این، قبلاً کلایمرهایی که فقط در جهت بالا و پایین حرکت می کردند اکنون به صورت افقی نیز حرکت می کنند. سیستم های مقصد هوشمند زمان انتظار را کاهش داده و کارایی انرژی را بهبود بخشیده است.

از زیبایی شناسی کابین های کلایمر تجاری و خانگی گرفته تا دوام و پایداری سیستم های کلایمر، همه چیز در حال تکامل و بهتر شدن است. بنابراین، می توان انتظار داشت که کلایمرها و کلایمرهای هوشمند در آینده نزدیک محبوبیت بیشتری پیدا کنند.

 

رزرو بک لینک،رپورتاژ،ارتباط با مدیر سایت

09149177855

 

آخرین رپورتاژها

آمار بازدید

435069
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
بازدید کل
106
112
534
173631
4384
10384
435069

آی پی شما : 44.200.40.195
2022-06-27 14:00

آخرین مطالب بلاگ

تله کابین ها و خاطرات موسس لیفت بلاگ

تله کابین ها و خاطرات موسس لیفت بلاگ

بسیاری از ما که در اطراف کوه ها و تله کابین ها کار می کنیم از مطالب صعود و کوهنوردی استفاده می کنیم وقتی به تاریخچه تلکه کابین ها یا...

قوانین استفاده از جرثقیل های ساختمانی تاور کرین

قوانین استفاده از جرثقیل های ساختمانی تاور کرین

مقدمه جرثقیل ها یک ویژگی بسیار متداول در پروژه های ساختمانی هستند . کلیه عملیات بالابری باید با دقت برنامه ریزی شود ، بنابراین با اطمینان از تمام خطرات ارزیابی...

بالابر نوین با ظرفیت 4 الی 6 نفر

بالابر نوین با ظرفیت 4 الی 6 نفر

شرکت سازنده این نوع بالابر از زمان شروع فعالیت در سال 1978 جزو بهترین تولید کنندگان ، بازرگانان ، توزیع کننده ، عمده فروشان ، خرده فروشان ، صادرکنندگان و...

بررسی آسانسورهای خانگی جالب و نوین

با وجود انواع و اقسام سبک آسانسورهای خانگی که دارای هزینه های مختلف نصب ، فناوری و نقاط قیمت متفاوت هستند ، دانستن اینکه از کجا باید جستجوی خود را...